hlavicka.jpg, 33 kB

18. ročník až v roce 2017

Vážení partneři, vystavovatelé a příznivci Jarního znojemského automotosalonu,

je mi nemilou povinností vám oznámit, že z důvodu rekonstrukce zimního stadionu, který nám po léta slouží jako výstavní pavilon, jsme se rozhodli letošní výstavu nepořádat. Důvodem je, že ve Znojmě a okolí není jiný důstojný prostor pro konání podobné akce a my bychom rádi nastavený standart udrželi. Kvůli čerpání peněz na rekonstrukci není ani možné změnit termín akce. Volný rok všichni využijeme k přípravě ještě lepšího a rozsáhlejšího 18. ročníku Jarního znojemského automotosalonu v rekonstruovaných prostorách na jaře roku 2017.

Děkuji za pochopení a stálou přízeň.

S pozdravem

Luděk Herman
jednatel společnosti a manažer projektu Automosalon

Představení automotosalonu

Vážení přátelé motorizmu,

již od roku 1997 pro Vás každoročně připravujeme tradiční Jarní znojemský automotosalon, který je tématicky zaměřen na všechny oblasti související s motorizmem a cestováním vůbec. Oborově se tedy zaměřujeme na oblasti prodeje nových i starších automobilů a motocyklů, finanční služby jako je leasing a pojištění, servisní a garážové techniky, autodoplňků a autokosmetiky, vodních skůtrů a člunů, motorové zahradní a zemědělské techniky.

Dále je možná prezentace cestovních kanceláří a agentur. Samozřejmě co do struktury oborů jsme otevřeni i dalším návrhům z řad vystavovatelů.

Autosalon každoročně navštíví na 4 000 platících návštěvníků.

<>V současné době připravujeme letošní – v pořadí již sedmnáctý – ročník Automotosalonu. Uskuteční se opět na znojemském zimním stadionu, a to od pátku 8. do neděle 10. května 2015 (výstavba expozic začíná již 7., resp. končí 11. května).

Samozřejmě jsme opět připraveni reagovat na vaše podněty a nápady, kterými tuto akci společně dokážeme zatraktivnit pro návštěvníky.

Rádi bychom též upozornili na to, že o umístění Vašich expozic bude rozhodovat pořadí podepsaných objednávek, a proto prosíme neváhejte s rozhodnutím.

Veškeré propozice naleznete zde na našich webových stránkách.

V případě jakýchkoli dotazů, podnětů či připomínek prosím kontaktujte p. Luďka Hermana, jednatele fy KREATIVA.

Fotogalerie

Zde je na ukázku několik fotografií z minulých ročníků:


autosalon_02s.jpg
autosalon_04s.jpg
autosalon_07s.jpg
autosalon_08s.jpg
autosalon_09s.jpg
autosalon_25s.jpg
autosalon_42s.jpg
autosalon_50s.jpg

Foto z ročníku 2011 »

Foto z ročníku 2010 »

Foto z ročníku 2009 »

Foto z ročníku 2008 »

Copyright © 2012 KREATIVA s.r.o. – reklamní společnost | webdesign a kód © KREATIVA s.r.o. | Valid XHTML 1.0 Strict | Valid CSS 2.1