hlavicka.jpg, 33 kB

Představení automotosalonu

Vážení přátelé motorizmu,

již od roku 1997 pro Vás každoročně připravujeme tradiční Jarní znojemský automotosalon, který je tématicky zaměřen na všechny oblasti související s motorizmem a cestováním vůbec. Oborově se tedy zaměřujeme na oblasti prodeje nových i starších automobilů a motocyklů, finanční služby jako je leasing a pojištění, servisní a garážové techniky, autodoplňků a autokosmetiky, vodních skůtrů a člunů, motorové zahradní a zemědělské techniky.

Dále je možná prezentace cestovních kanceláří a agentur. Samozřejmě co do struktury oborů jsme otevřeni i dalším návrhům z řad vystavovatelů.

Autosalon každoročně navštíví na 4 000 platících návštěvníků.

V současné době připravujeme letošní – v pořadí již osmnáctý – ročník Automotosalonu. Uskuteční se opět na znojemském zimním stadionu, a to od pátku 5. do neděle 7. května 2017 (výstavba expozic začíná již 4., resp. končí 8. května).

Samozřejmě jsme opět připraveni reagovat na vaše podněty a nápady, kterými tuto akci společně dokážeme zatraktivnit pro návštěvníky.

Rádi bychom též upozornili na to, že o umístění Vašich expozic bude rozhodovat pořadí podepsaných objednávek, a proto prosíme neváhejte s rozhodnutím.

Veškeré propozice naleznete zde na našich webových stránkách.

V případě jakýchkoli dotazů, podnětů či připomínek prosím kontaktujte p. Luďka Hermana, jednatele fy KREATIVA.

Fotogalerie

Zde je na ukázku několik fotografií z minulých ročníků:


autosalon_02s.jpg
autosalon_04s.jpg
autosalon_07s.jpg
autosalon_08s.jpg
autosalon_09s.jpg
autosalon_25s.jpg
autosalon_42s.jpg
autosalon_50s.jpg

Foto z ročníku 2011 »

Foto z ročníku 2010 »

Foto z ročníku 2009 »

Foto z ročníku 2008 »

Copyright © 2012 KREATIVA s.r.o. – reklamní společnost | webdesign a kód © KREATIVA s.r.o. | Valid XHTML 1.0 Strict | Valid CSS 2.1